Spolu on-line. Těším své příznivce písničkami s kytarou. I v době plné omezení

Na začátku letošního roku jsem si dávala několik předsevzetí. Jedním bylo pokřtít na podzim nové autorské album “Stroj času” a druhým snaha o dosažení sta koncertů do konce roku. To jsem ještě nevěděla, co nás tu všechny čeká.

Při jarních omezeních jsem stále doufala, že počet koncertů do konce roku zvládnu dohnat. Avšak při podzimních nařízeních jsem už nepochybovala, že letos krásná stovka nepadne.Největší obavy z nastalé situace jsem měla kvůli křtu nového alba  „Stroj času“. Po zvážení všech možností se uskutečnil dle plánu 30.10.2020 on-line na oficiálním Facebooku a plánovaná akce s fanoušky se přesunula na neurčito.

Přesto, že dnes nemohu koncertovat, mám stále co na práci. Do křtu nového alba jsme vytvořili pro skalní fanoušky kalendář a nově zprovoznili Eshop na webu www.saranova.cz, kde mohou nyní zájemci vše objednávat.Každou středu v sedm večer se setkávám s příznivci na oficiálním Facebooku v on-line vysílání “Spolu”, kde si mohou přát i někomu věnovat písně a já jim je hraji živě na kytaru. Mám nyní také více času na stříhání videí z posledních koncertů, které jsem prozatím nestihla dodělat. Tato videa vytvářím po celý rok z každého koncertu a zveřejňuji na svém YouTube kanále “Sára Nová” pod názvem “Můj svět”. Tato videa mi jsou v těchto dnech nádhernou vzpomínkou na krásných třicet letošních koncertů. Také jsou mi útěchou, že se vše jistě brzy změní.

Sára Nová
Zdroj: https://blanensky.denik.cz/ctenar-reporter/zpevacka-sara-nova-se-snazi-byt-hudebnici-i-v-omezujici-dobe.html